30 Gün Süren Eğitim Sona Erdi
05 Ağustos 2022

Bingöl Devlet Hastanesi bünyesinde 1 aydır devam eden Yoğun Bakım Hemşiresi Sertifikalı Eğitim Programı Sona Erdi.

Bingöl Devlet Hastanesi Eğitim Birimi koordinesinde gerçekleştirilen Yoğun Bakım Hemşiresi Sertifikalı Eğitim programı sona erdi. Programın son gününde İnönü Üniversitesi Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Cemalettin Koç katılımcılara yüz yüze eğitim verdi.

1 aylık süre içerisinde çok sayıda doktorun, üniversitelerden hocaların ve alanlarında uzman kişilerin oluşturduğu 30’dan fazla eğitimcinin verdiği eğitimlere Bingöl Devlet Hastanesi’nden ve başka sağlık kurumlarından hemşireler katıldı.

Bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade eden Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ramazan Gengörü, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hastane Sağlık ve Bakım Müdire Yardımcısı Gülbahar Balun ise bu tür eğitimlerin hemşireler için önemine vurgu yaparak, “Hastane yönetimimiz personellerimizin alanlarında gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü eğitimi verebilmek için çaba gösteriyor. Daha kaliteli hizmet için nitelikli personel sayımızı arttırıyoruz. Eğitimler sürekli olarak devam edecek ve farklı alanlarda farklı eğitimler verilmeye devam edecektir. Başta Başhekimimiz Uzm. Dr. Ramazan Gengörü olmak üzere emeği geçen herkes teşekkür ederim” dedi.

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Halim Kaysadu’nun ve Prof. Dr. Sami Akbulut’un katıldığı programla birlikte eğitim sona erdi.

WhatsApp Image 2022-08-05 at 13.22.18.jpeg

WhatsApp Image 2022-08-05 at 13.23.49.jpeg
WhatsApp Image 2022-08-05 at 13.23.32.jpeg