T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Acil Polikliniği

Güncelleme Tarihi: 13/11/2018


Uzm.Dr.İlker AKBAŞ
Acil Uzmanı


ÖZGEÇMİŞİ

1984 Elazığ doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi Elazığ’da, liseyi Kahramanmaraşta tamamladım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini 2008 yılında bitirdikten sonra, 2013’e kadar Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ta Sağlık Bakanlığı bünyesinde pratisyen hekim olarak değişik birimlerde görev yaptım. 2013-2018 yılları arasında Atatürk Üniversitesinde Acil Tıp ihtisası yaptım. 2018 Şubat ayından bu yana Bingöl Devlet Hastanesinde Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapmaktayım.Uzm.Dr.Habip Emrah LEYLEK

Acil Uzmanı


ÖZGEÇMİŞİDoğum Yeri ve Tarihi: Eskişehir – 19.05.1987

Öğrenim Gördüğü Kurumlar:  Başlama -  Bitirme Yılı               Kurum Adı                   

Lise:                                               2001      -        2003         Yunusemre Lisesi, Eskişehir                                       

Lisans:                                           2004      -        2010         Afyon Kocatepe Üniversitesi                                                                        

Acil Tıp İhtisası:                           2013      -        2018         Bursa Uludağ Üniversitesi                                                                      

Bildiği Yabancı Diller ve  Düzeyi:  İngilizce –  Pre - Intermediate (B1)

Çalıştığı Kurumlar:   Başlama ve Ayrılma              Kurum Adı

      2010 – 2012      İhsaniye Toplum Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar

            2012 2013      Sandıklı Yavaşlar Aile Sağ.Mer., Afyonkarahisar

                                           2013 – 2018      Uludağ Üniversitesi Tıp Fak. Acil Tıp ABD, Bursa

                                           2018 – Halen     Bingöl Devlet Hst. Acil Servis , Bingöl

İhtisas Tezi  

Acil Servise Başvuran Göğüs Ağrılı Hastalarda Akut Koroner Sendrom Tanısında ve Mortalite Tahmininde Değiştirilebilir Risk Faktürleri ile Dolaşımdaki Kan Hücre Tiplerinin Korelasyonunun Değerlendirilmesi

Yayınları:

Cetinkaya HB, Koksal O, Sigirli D, Leylek EH, Karasu O. The predictive value of the modified early warning score with rapid lactate level (ViEWS-L) for mortality in patients of age 65 or older visiting the emergency department. Intern Emerg Med 2016.

Yayınlarına Atıflar:

Panday, R. N., Minderhoud, T. C., Alam, N., & Nanayakkara, P. W. B. (2017). Prognostic value of early warning scores in the emergency department (ED) and acute medical unit (AMU): A narrative review. European journal of internal medicine.

Contenti, J., Occelli, C., Lemoel, F., Ferrari, P., & Levraut, J. (2018). Blood lactate measurement within the emergency department: A two-year retrospective analysis. The American Journal of Emergency Medicine.

Martinez Alcalde, B. (2017). Hiperlactatemia en el ingreso hospitalario como factor asociado a mortalidad en pacientes con accidente cerebrovascular isquemico.

Yurt İçi Posterler:

Durak, V.A., Leylek H.E., Karpuz. C.. (2017) Best ofBoth Maneuver in Shoulder Dislocation. 9. Asian Conference on Emergency Medicine and 13. Turkish Emergency Medicine Congress. P-296.

Durak, V.A., Karpuz. C.,Leylek H.E., Kahriman, N.D., Karamurat, M., Uzun, Z., Koksal, O., Aslan Ş. (2017) Gebe Hastada Venöz Tromboz. 9. Asian Conference on Emergency Medicine and 13. Turkish Emergency Medicine Congress. P-277.

Kocak, Y., Leylek H.E., Durak, A., Cıkrıklar, H., Kose, Ş., Aslan. Ş. (2017). Acil Serviste Donma Vakası. 4. Intercontinental Emergency Medicine Congress and 13. Ulusal Acil Tıp Kongresi. PS-239.

Durak, V.A., Kaya, A.T., Duymaz, S., Senturk, B., Begenen, M., Leylek, H.E., Koksal, O., Ozdemir, F., Armagan, E., Aslan. S. (2017). Acil Serviste Donma Vakası. 4. Intercontinental Emergency Medicine Congress and 13. Ulusal Acil Tıp Kongresi. PS- 403.

Leylek, H.E., Cetinkaya, H. B., Koksal, O., Karasu, O., Ozdemir, F. (2015). Görme Kaybı ile Prezente Olan Bir Zehirlenme Olgusu: ‘Metanol Zehirlenmesi’. 11. Türkiye Acil Tıp Kongresi. P-058.

Karpuz, C., Leylek, H.E., Cetinkaya, H. B., Koksal, O.(2015). Acil Serviste Saptanan ‘Dev Frontal Kitle’. 11. Türkiye Acil Tıp Kongresi. P-246.

Kongre Katılımları

11. Türkiye Acil Tıp Kogresi, 26-29 Ekim 2015, Acapulco Otel, KKTC


Uzm.Dr.Ahmet Celal DOĞAN
Acil Uzmanı

ÖZGEÇMİŞİ1986 yılında Yozgat'ın Şefaatli ilçesinde doğdum. Harun'dan olma, Güner'den doğmayım. 3 kardeşin ortancasıyım. ilk öğrenimimi şefaatli'de gördükten sonra yozgat anadolu lisesinde ortaokul ve liseyi bitirdim. Daha sonra anne memleketim olan Trabzon'da, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım. 7 buçuk yıl süren üniversite öğrenimim sonrası tekrar doğum yerim olan şefaatli' de görev yapma şansı buldum. Doğduğum topraklara vefa borcumu öder gibi burada 9 ay 1 hafta kadar çalıştıktan sonra ihtisas için afyon kocatepe üniversitesine başladım. Eğitimin her aşamasında, malesef, aksaklıklar olan ülkemde, kasım 2017'den beri, sistemin beklentilerini yerine getirebilecek kadar bilgi ve beceriyle donanmış bir acil tıp uzmanı olarak mecburi hizmetimi Bingöl Devlet Hastanesinde sürdürmekteyim. 3-Feyza BEYOĞLU ( Hemodiyaliz - pratisyen ).jpg
Dr.Feyza BEYOĞLU
Pratisyen Hekim

4-Veysel ŞAHİN ( Hemodiyaliz - pratisyen ).png
Dr.Veysel ŞAHİN
Pratisyen Hekim5-Veysel BULAN -pratisyen.jpg
Dr.Veysel BULAN
Pratisyen Hekim


6-Muhammed GÜRLÜK.jpg

Dr.Muhammed GÜRLÜK
Pratisyen Hekim7-Emre DURSUN- Pratisyen.JPG

Dr.Emre DURSUN
Pratisyen Hekim
8-Uğur KAYIK -pratisyen.jpg
Dr.Uğur KAYIK
Pratisyen Hekim


9-Ümit KAYA - pratisyen.jpg
Dr.Ümit  KAYA
Pratisyen Hekim

Dr.Büşra UZUNYAYLA
Pratisyen Hekim
Dr.Elif Nur ARSLANBOĞA
Pratisyen Hekim


Dr.Hanım KOKA
Pratisyen Hekim