T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekimimiz Uzm. Dr. Ramazan Gengörü’den Kurban Bayramı Mesajı

Güncelleme Tarihi: 30/07/2020
“Değerli Bingöllü hemşerilerimin, vatandaşlarımızın ve tüm mesai arkadaşlarımın aileleriyle birlikte mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Kardeşliğimizi, dostluğumuzu ve paylaşımlarımızı arttıran bu maneviyat dolu günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirirken uymamız gereken kuralları aklımızdan çıkarmayalım.

Tüm dünyayı saran covid-19 salgınıyla beraber, sağlık çalışanlarımızın üstün mücadelesi bizleri her ne kadar gururlandırsa da normalleşme süreciyle birlikte vatandaşlarımızın kurallara riayet etmeleri, tedbirleri gevşetmemeleri bizleri daha mutlu edecektir.

Kurban kesim alanlarında daha kalabalık oluşturmalı, bayram namazında kendi seccadelerini götürmeleri, nerde olursa olsun en az 1.5 metre sosyal mesafe kuralarını ihmal etmemeleri pandemiye karşı mücadelemizde bizlere çok yardımcı olacaktır.

Telefonla, görüntülü aramayla bayram kutlamalarını yapmaya özen gösterelim. Birbirimize uzaktan sarılalım.

Tüm bu duygularla bütün vatandaşlarımızın, Kurban Bayramı’nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bayram nimetinin ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

bashekim.JPG