T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Dahiliye Polikliniği

Güncelleme Tarihi: 12/11/2018

17-Salih GÖLCÜKLÜ - Dahiliye.jpeg
Uz.Dr.Salih GÖLCÜKLÜ
İç Hastalıkları Uzmanı

ÖZGEÇMİŞ

1980 Bingöl İli Genç ilçesinde doğdum.ilkokulu Genç YİBO ' da okudum. Ortaokulu Bingöl Anadolu Lisesinde, Lise öğrenimimi  Gaziantep fen lisesinde okudum. Malatya İnönü üniversitesi tıp fakültesi mezunuyum.Pratisyen olarak genç sağlık ocağı, genç ve binğöl devlet hastanesi acilde çalıştım.2016 yılında aynı fakültede  dahiliye uzmanlığımı aldım..Mecburi hizmetimi Diyarbakir Lice Devlet hastanesindea yaptım. 2 yil çalıştıktan sonra kurum içi atama ile Bingöl Devlet Hastanesine geldim.Halen  aktif  olarak çalışmaktayım..


Uz.Dr.Engin ULU
İç Hastalıkları Uzmanı

ÖZGEÇMİŞ

1980 yılında Batman ilinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Siirt ' te tamamladı.2005 yılında  Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesini kazanıp 2011 yılında lisansını tamamlayıp pratisyen hekim olarak Batman Toplum Sağlığı Merkezine bağlı Ana çocuk sağlığı ve Aile planlama merkezine atanıp 2013 şubat ayına kadar pratisyen hekim olarak görev yapmıştır. 2013 yılı şubat ayında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları ( dahiliye ) uzmanlığını almış olup Temmuz 2017 ' de Bingöl Devlet Hastanesinde uzmanlık görevine başlayıp halen görevine devam etmektedir.
selçuk2.jpg

Uzm.Dr. Selçuk TURGUT
İç Hastalıkları Uzmanı

ÖZ GEÇMİŞİ
1984 de Malatyada doğdu. İlk ve orta öğrenimini  Malatyada tamamladı 2010 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2010 -2012 senelerinde İstanbul da Ortaköy ve Zeytinburnunda aile hekimliği yaptı. 2017 senesinde Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları bölümünden ihtisasını aldı. Aktif olarak Bingöl Devlet Hastanesinde çalışmaktayım.


Uzm.Dr. Mehmet ALAGÖZ
İç Hastalıkları Uzmanı

ÖZGEÇMİŞİ

1986 Genç/Bingöl doğumluyum.. ilk okulu Adana Doğankent Celil Çavuşoğlu İ.ö.o da okudum.. orta öğretimimi de Adana Doğankent Kemal Uludağ orta okulunda tamamladım.. Liseyi Adana Erkek Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı bölüm de okudum..  üniversiteyi Şanlıurfa Harran üniversitesi Tıp fakültesinde okudum.. yaklaşık 1 yıl Şanlıurfa da pratisyen olarak çalıştıktan sonra Konya Necmettin Erbakan üniversitesi Meram Tıp fakültesi İç Hastalıkları bölümünü kazandım ve buradan uzmanlığımı alarak mezun oldum. Şuan Bingöl Devlet Hastanesinde  aktif olarak İç Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktayım